Віце-президент ужгородської «Говерли» Олександр Шуфрич, у своєму Instagram, підтримав ультрас «Волині»
- Можливо, як функціонер, я не повинен давати позитивну оцінку діянню фанатів «Волині». Але, можливо, Колліні буде над чим задуматись? Тому що, як стало відомо, арбітри ближче до людей, ніж вони могли подумати, -
написав Шуфрич.
Нагадаємо, що на 88 хвилині матчу між «Волинню» та «Металістом», ультрас господарів поля вибігли на поле та намагались наздогнати головного арбітра зустрічі Дмитра Кутакова.