Олег Саленко: «Дніпро» може стати для Безуса прекрасним варіантом продовження кар’єри»

Динамо Київ 8 Грудня, 09:02
Колишній форвард київського «Динамо», відомий експерт Олег Саленко в розмові з журналістом 1927.com.ua підбив підсумки виступів «біло-синіх» у першому півколі УПЛ та поміркував про можливі трансферні зміни в стані столичної команди.

Колишній форвард київського «Динамо», відомий експерт Олег Саленко в розмові з журналістом 1927.com.ua підбив підсумки виступів «біло-синіх» у першому півколі УПЛ та поміркував про можливі трансферні зміни в стані столичної команди.

— «Зимове чемпіонство» киян - вагома заявка на «золото»?

— Це серйозна заявка, адже змінюється гра в команді, відносини з тренером. «Динамо» додає в психологічному і тактичному плані. Команді є куди рости і все змінюється. Також, потрібно враховувати і те, що інші команди дещо ослабли. «Дніпро», мабуть, втратить Коноплянку. «Шахтареві» теж потрібно додавати у грі. Суперники «Динамо», можна сказати, знаходяться в певній «ізоляції», тому головне для киян – витримати той настрій, що є, і додати в міжсезонні.

— В чому причини спаду в грі «Дніпра»?

— Швидше за все – провідні гравці просто втомилися від футболу. Коноплянці потрібно змінювати клуб, а «Дніпрові» необхідно підіймати власну молодь. Про це й Коломойський говорив, що придбання робитиме одиничні, а, в основному, «Дніпро» розраховуватиме на власні сили. В клубі є талановита молодь – 3-4 футболіста, котрі можуть демонструвати хороший футбол, будуть грати та викладатись задля результату.

— Мірча Луческу, в останньому інтерв’ю журналу «Шахтар», назвав погане суддівство причиною втрати «гірниками» лідерських позицій…

— До цього, мабуть, вже всі звикли та просто не звертають уваги. Луческу відколи прийшов у «Шахтар», у нього завжди всі судді винні. Незалежно від того, вигравав донецький клуб чи програвав.

— Сергій Ребров говорив, що «Динамо» потрібне підсилення – чи вболівальникам варто очікувати на трансферні придбання?

— Трансферних підсилень поки не планується. Такі моменти потрібно ґрунтовно обговорити тренерам та президенту клубу. Тим паче на збір можна буде взяти кількох перспективних молодих гравців. В команди вже є хороший «кістяк», а молодь може стати хорошим вливанням сил та освіжить гру.

— Безус може перейти в «Дніпро» - на скільки виправданим є даний трансфер?

— Якщо переходити – то краще йти повністю, на повноцінний трансфер. Роман, наразі, не має місця в основі, тому якщо він піде і заграє – це буде прекрасним варіантом для продовження кар’єри. Якщо гравець в команді «губиться» і не має постійної ігрової практики, то потрібно змінювати клуб, бо часто футболісти переходять в українські топ-клуби, «сідають» на хороші зарплати і пропадають, як гравці…

— Якщо Коноплянка вже «наївся» українським чемпіонатом і може змінити клуб, що можна сказати про можливий трансфер Андрія Ярмоленка?

— Команда створюється по-новому і його змусили грати в більш колективний футбол. Ярмоленку потрібно ще, як мінімум, півроку побути в «Динамо», підвищити свій рівень гри разом з клубними досягненнями, а там і розглядати конкретні пропозиції.

Розмовляв Микола Тимощук