Вадим Євтушенко: «Динамівцям треба починати обігравати французів»

Динамо Київ 15 Грудня, 13:52
Футбольний експерт Вадим Євтушенко називає київське «Динамо» фаворитом у протистоянні з французьким «Генгамом» у 1/16 фіналу Ліги Європи.

Футбольний експерт Вадим Євтушенко називає київське «Динамо» фаворитом у протистоянні з французьким «Генгамом» у 1/16 фіналу Ліги Європи.

«Перед жеребкуванням я передбачав трьох, на мій погляд, найбільш прийнятних суперників для динамівців - це «Селтік»,«Трабзонспор» і «Генгам». Однак тут є одне «але». Хоч «Генгам» і знаходиться на 13-му місці в чемпіонаті Франції, але французькі клуби завжди були для нас дуже складними. Пам'ятаю, як ще ми грали в 1983-му році при Морозові проти знаменитого «Лаваля», якого сьогодні вже, по-моєму, немає на футбольній карті Франції (ФК «Лаваль» зараз виступає у французькій Лізі 2. - Прим. ред.), і не пройшли цей клуб. У будь-якому разі, «Генгам» відноситься до топового чемпіонату, і потрібно серйозно до нього готуватися.

Резо Чохонелідзе правильно сказав, що в «Динамо» зараз іде перебудова, з'являються нові віяння, і ми можемо вимагати змін - треба починати обігравати французів. Тим більше, «Генгам» не відноситься до еліти французького футболу. Хоча на цій стадії в лютому грати буде важко в будь-якому випадку», -

сказав Євтушенко в ефірі каналу «Футбол 1».