Безус у складі «Дніпра» відправився на збір в ОАЕ

Динамо Київ 11 Січня, 14:19
Дніпропетровська команда сьогодні вилетіла на перший зимовий збір в Абу-Дабі.

Як повідомляє офіційний сайт «Дніпра», на борту літака зібралося надзвичайно багато пасажирів, адже Мирон Маркевич дозволив футболістам узяти на збір свої сім'ї.

На збір відправилися 27 гравців:

воротарі Ян Лаштувка, Денис Бойко, Денис Шеліхов;

захисники Олександру Влад, Ондржей Мазух, Віталій Мандзюк, Євген Чеберячко, Дуглас, Валерій Лучкевич, Артем Федецький, Максим Лопиренок, Ежідіу, Станіслав Гудзь;

півзахисники Сергій Кравченко, Джаба Канкава, Євген Коноплянка, Лео Матос, Бруно Гама, Євген Шахов, Руслан Ротань, Роман Безус, Сергій Політило, Святослав Козловський;

нападники Нікола Калінич, Євген Селезньов, Роман Зозуля, Матеус.

Як бачимо, поряд зі знайомими обличчями у складі делегації присутні і новачки: захисник Ежідіу та хавбек Роман Безус, вихованець дубля захисник Максим Лопиренок; а також Флорентин Матей, Святослав Козловський та 16-річний центрбек Станіслав Гудзь, які знаходяться в «Дніпрі» на перегляді.

Також відзначимо, що на збір вирушили Лео Матос і Сергій Політило, участь яких була під питанням.