Нагорняк: "Винен не Вакс, а Ленс". Фотопідтвердження

Динамо Київ 24 Листопада, 23:36
Експерт телепрограми "Профутбол" Сергій Нагорняк поділився своїми думками стосовно епізоду, коли Ленс забивав рукою другий м`яч киян.

 
- Насправді я люблю критикувати суддів, але зараз я би став на захист Юрія Вакса в якому плані: тут ми це бачимо на комп'ютері, а він не міг цього бачити. Більше міг побачити головний суддя. А Вакса, можливо, збило те, що права рука у Ленса була високо піднятою, туди і була привернута вся увага. А ліва рука, якою він підіграв собі, була поза увагою судді.
 
Насправді, тут тільки один винуватець - Ленс. Якби він сказав, що зіграв рукою, "fair play", приз "Джентльмен року" був би в його руках. Гадаю, йому потрібно було зізнатись, але, можливо, він не відчув, що забивав рукою, - підсумував 

Нагорняк 

в ефірі каналу 

"2+2"

 

 

Також рекомендуємо прочитати: