У Блохіна знову проблеми

Динамо Київ 11 Грудня, 15:25
На цей раз зі складом.

Про це тренер «Динамо» Олег Блохін повідомив Чемпіонат.com. Він визнав, що чемоданний настрій у команді присутній. «Але хлопці розуміють, що, якщо не вирішили завдання там, то треба вирішувати його тут. Все в тонусі, всі усвідомлюють, яка важлива гра очікується» .

«Мбокані і Сілва не зіграють, Гармаш теж - він практично не тренувався. Були у Безуса, Віди і Шовковського проблеми. Аруна тільки почав працювати на тренуваннях, 20 днів пропустив, так що проблеми зі складом є».

Погода тренера на засмучує. «В Австрії теж сніг буває», - здивував сенсаційною інформацією Блохін. «Вони останню гру проводили при температурі 0 градусів. «Ювентус» і «Галатасарай» вчора грали, ось там була погана погода. Поле у нас накрите, підігрів буде працювати. Але погода не допомагає при тренуваннях. Хоча, може, воно й на краще…»

Читайте також: Блохін: «Просив своїх тренуватися, але поки не виходить»