- Вийшла хороша, бойова гра, - сказав Блохін. - Так вже сталося, що завдання довелося вирішувати в останньому матчі, але ми впоралися з цим. Правда, коли пропустили гол, то відразу всі подумали, що команда вже у відпустці. Але я вдячний хлопцям за те, що вони стрепенулися, проявили характер і виграли. Те, що ми пробилися в плей-офф з другого місця - не так важливо. Думаю, на цій стадії вже не залишилося слабких суперників, так що немає особливої різниці, з якої позиції виходити далі.
Після цього Блохін якось різко підхопився зі свого місця з твердим наміром покинути конференц-зал, не бажаючи більше відповідати на запитання. Однак спільними зусиллями Олексія Семененка і журналістів наставника Динамо ще вдалося затримати на кілька хвилин.
- Олеже Володимировичу, що можете побажати собі на Новий Рік?
- Напевно, це відпочити та набратися сил. Хотілося б відпочити з сім'єю і побажати собі всього самого доброго. Адже якщо буде у тата добре, то і у сім'ї все буде добре.
- Ігор Суркіс в одному з інтерв'ю сказав, що турбується, чи вистачить у вас здоров'я далі працювати в Динамо. Що можете сказати з цього приводу?
- А при чому тут здоров'я? Це все вирвано з контексту.
- Проте..
- Якщо ми грали через два дні на третій, і я не пропустив жодної гри і жодного тренування, то, напевно, вистачить. Плюс візьміть до уваги перельоти. Так що все в порядку.
Якщо ж запитань більше немає, то хочу привітати всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом, а журналістам - хороших репортажів про київське Динамо.
Читайте також: Блохін: "Давайте не будемо про тактику"