Вболівальники "Динамо" подарували Блохіну ялинку. ВІДЕО

Динамо Київ 13 Грудня, 23:01
У п'ятницю, 13 грудня кілька прихильників Евромайдана відвідали офіс київського "Динамо", щоб передати наставнику команди Олегу Блохіну штучну ялинку з табличкою "Олег Володимирович, вибачте за тимчасові незручності".

У п'ятницю, 13 грудня кілька прихильників Евромайдана відвідали офіс київського "Динамо", щоб передати наставнику команди Олегу Блохіну штучну ялинку з табличкою "Олег Володимирович, вибачте за тимчасові незручності".

 
Нагадаємо, головний тренер "Динамо" напередодні матчу з "Рапідом" критично висловився про мітинги в столиці України, поскаржившись, що вони заважають йому зводити дітей на ялинку.
 
За інформацією "Обозревателя", динамівським уболівальникам вдалося вручити подарунок керівництву клубу, яке пообіцяло передати ялинку за призначенням.
 
 
До речі, на самому матчі ультрас "Динамо" влаштували ще одну акцію, висловивши своє ставлення до спецпідрозділу "Беркут" своєрідним банером.