"Ярмоленко - важливий для нас гравець. Ми не можемо його продати. Хоча, безумовно, його продаж міг би суттєво покращити наше становище з позиції фінансового Fair play", - цитує президента "Динамо" tuttomercatoweb.com
Нагадаємо, що Андрія Ярмоленка вже не раз "сватали" до італійського "Мілану", "Інтера" та "Фіорентини".
Читайте також: І.Суркіс: "Нас ніхто не цікавить, Блохін відпрацює як мінімум до кінця сезону"