Власник донецького «Металурга» погодився стати головою Донецької ОДА

Футбол України 2 Березня, 01:25
Донецький бізнесмен Сергій Тарута погодився стати керівником Донецької обласної державної адміністрації.

Донецький бізнесмен Сергій Тарута погодився стати керівником Донецької обласної державної адміністрації.

Як повідомляє джерело Української правди у Верховній Раді, близько 23 години розпочалася нарада за участі в.о. президента Олександра Турчинова, прем’єра Арсенія Яценюка та екс-прем'єра Юлії Тимошенко

Під час наради було погоджено призначити Таруту головою Донецької ОДА після того, як він дав на це згоду.

«Я ніколи не хотів працювати в державній виконавчій владі, але сьогодні, в день небезпеки, я звертаюся до української влади із заявою про готовність очолити ОДА Донецької області», - йдеться у зверненні Тарути.

«Моє рішення - це бажання захистити нашу країну, країну в якій припиняється україно-українська війна, де немає питань різниці мови і релігії, правих і лівих, де всі ми українці і маємо право на сильну і єдину нову Україну», - підкреслив бізнесмен.

Як відомо, також готується указ про призначення Коломойського головою Дніпропетровської ОДА.