Відомий футбольний експерт Вадим Євтушенко поділився думками з приводу стартового матчу 21-го туру УПЛ
«Таврія» -
«Динамо» Київ.
«Мені здається, що обидва кандидати на пониження в класі дадуть бій лідерам турнірної таблиці. Думаю, після добре проведених зборів «Таврія» та «Металург» відмінно готові фізично. Упевнений, це може стати підмогою для протидії сильному супернику. Незважаючи на впевненість у перемозі «Динамо» і « Шахтаря», думаю, що обидва матчі будуть дуже цікавими.
Щоб перемагати, потрібно забивати, адже саме голи є окрасою футболу, тим що, власне, і приваблює вболівальників на стадіони. Дуже сподіваюся, що буде забито досить м'ячів, які забезпечать видовищність всіх поєдинків», - цитує Євтушенка «СЕ».
Нагадаємо, як повідомлялося вчора, матч «Таврія» - «Динамо» може бути перенесено.