«Виграли, тепер хоч великий Тренер зітхне з полегшенням. А хлопцям - респект!
Жарти жартами, Київ з перемогою! Думаю, вона допоможе. Всім привіт!!!
Матч «Динамо» - «Шахтар» буду дивитись та вболівати. Удачі!», - написав Мілевський у своєму Instagram
Нагадаємо, що Артем Мілевський вже не вперше іронічно називає Олега Блохіна «великим Тренером».